• WBSV 3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. AFGELASTWBSV 3 - Zwaagdijk RKVV 4Sportpark WBSV
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 apr.WBSV 3 - KSV 6
    29 mrt.Apollo 68 3 - WBSV 3
  • Poulestanden WBSV 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaagdijk RKVV 415121257243337
    2George st 313112057273035
    3Con Zelo 514101365263931
    4AGSV 21490551282327
    5WBSV 31681775453025
    6RKEDO 61471652242822
    7Vrone 3126153434019
    8ASV 55 3135083950-1115
    9Apollo 68 3143292845-1711
    10Hauwert 65 31431102162-4110
    11KSV 61531112180-5910
    12DWB 31613121671-556
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, BartTeamspeler
    Braak, ErikTeamspeler
    Kinders, ElroyTeamspeler
    Kraakman, ReneTeamspeler
    Köhne, StephanTeamspeler
    Lange, Rob deTeamspeler
    Molendijk, MarcelTeamspeler
    Splunter, Tom vanTeamspelerDoelverdediger
    Timmer, RickTeamspeler
    Tol, Arie JanTeamspeler
    Tuyp, NielsTeamspeler
    Wartenhorst, CoenTeamspeler
    Westerneng, SvenTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Braak, ErikOverige stafTeammanager
    Tol, Arie JanOverige stafTeammanager
    Westerneng, SvenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    WBSV 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,69

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,81

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,56

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd