• WBSV 3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 mrt. 11:00WBSV 3 - Hauwert 65 3Sportpark WBSV
    15 mrt. 11:00AGSV 2 - WBSV 3Sportpark AGSV
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 feb.WBSV 3 - Con Zelo 52 - 8
  • Poulestanden WBSV 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaagdijk RKVV 413101249242531
    2George st 31192046222429
    3Con Zelo 51391361243728
    4AGSV 21290350222827
    5WBSV 31571767452222
    6RKEDO 61261548192919
    7Vrone 3105142829-116
    8ASV 55 3114073140-912
    9Apollo 68 3123182541-1610
    10KSV 61330101973-549
    11Hauwert 65 3122191654-387
    12DWB 31413101562-476
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, BartTeamspeler
    Braak, ErikTeamspeler
    Kinders, ElroyTeamspeler
    Kraakman, ReneTeamspeler
    Köhne, StephanTeamspeler
    Lange, Rob deTeamspeler
    Molendijk, MarcelTeamspeler
    Splunter, Tom vanTeamspelerDoelverdediger
    Timmer, RickTeamspeler
    Tol, Arie JanTeamspeler
    Tuyp, NielsTeamspeler
    Wartenhorst, CoenTeamspeler
    Westerneng, SvenTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Braak, ErikOverige stafTeammanager
    Tol, Arie JanOverige stafTeammanager
    Westerneng, SvenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    WBSV 3

    VS

    Hauwert 65 3

    08 maart 202011:00 uur
    Sportpark WBSV veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    WBSV 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,47

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,47

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd