• WBSV 3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 11:30George st 3 - WBSV 3Sportpark St. George
    2 feb. 11:00DWB 3 - WBSV 3Sportpark De Weere
    9 feb. 11:00WBSV 3 - Con Zelo 5Sportpark WBSV
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.ASV 55 3 - WBSV 32 - 4
  • Poulestanden WBSV 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaagdijk RKVV 412101149212831
    2George st 31082041202126
    3Con Zelo 51171350222822
    4AGSV 21070339221721
    5RKEDO 61161448183019
    6WBSV 31261553312219
    7Vrone 394142529-413
    8ASV 55 3104063038-812
    9Apollo 68 3113172538-1310
    10KSV 6112091763-466
    11DWB 3121381450-366
    12Hauwert 65 3111191453-394
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, BartTeamspeler
    Braak, ErikTeamspeler
    Kinders, ElroyTeamspeler
    Kraakman, ReneTeamspeler
    Köhne, StephanTeamspeler
    Lange, Rob deTeamspeler
    Molendijk, MarcelTeamspeler
    Splunter, Tom vanTeamspelerDoelverdediger
    Timmer, RickTeamspeler
    Tol, Arie JanTeamspeler
    Tuyp, NielsTeamspeler
    Wartenhorst, CoenTeamspeler
    Westerneng, SvenTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Braak, ErikOverige stafTeammanager
    Tol, Arie JanOverige stafTeammanager
    Westerneng, SvenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    George st 3

    VS

    WBSV 3

    26 januari 202011:30 uur
    Sportpark St. George veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    WBSV 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,42

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,58

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd