• WBSV 3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 11:00WBSV 3 - George st 3Sportpark WBSV
    24 nov. 11:00WBSV 3 - ASV 55 3Sportpark WBSV
    1 dec. 14:00KSV 6 - WBSV 3Sportpark De Kruising
    8 dec. 11:00WBSV 3 - Apollo 68 3Sportpark WBSV
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Con Zelo 5 - WBSV 34 - 1
    3 nov.WBSV 3 - AGSV 22 - 5
  • Poulestanden WBSV 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Con Zelo 5760137102718
    2Zwaagdijk RKVV 4760131141718
    3George st 35410178913
    4Vrone 354011911812
    5WBSV 3731330181210
    6RKEDO 6731325131210
    7AGSV 25203161606
    8Apollo 68 362041221-96
    9DWB 371241021-115
    10Hauwert 65 35113524-194
    11ASV 55 35104922-133
    12KSV 66006942-330
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, BartTeamspeler
    Braak, ErikTeamspeler
    Kinders, ElroyTeamspeler
    Knijn, DannyTeamspeler
    Kraakman, ReneTeamspeler
    Lange, Rob deTeamspeler
    Molendijk, MarcelTeamspeler
    Splunter, Tom vanTeamspelerDoelverdediger
    Timmer, RickTeamspeler
    Tol, Arie JanTeamspeler
    Tuyp, NielsTeamspeler
    Wartenhorst, CoenTeamspeler
    Westerneng, SvenTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Braak, ErikOverige stafTeammanager
    Tol, Arie JanOverige stafTeammanager
    Westerneng, SvenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    WBSV 3

    VS

    George st 3

    17 november 201911:00 uur
    Sportpark WBSV veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    WBSV 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,43

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd