• WBSV 2

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    zo 26-sep.11:30RKEDO 6 - WBSV 2
    zo 03-okt.11:30WBSV 2 - Dynamo 5
    zo 10-okt.09:30Kwiek 78 4 - WBSV 2
    zo 17-okt.11:30WBSV 2 - Sporting S 2
    zo 31-okt.11:00EVC 2 - WBSV 2
    zo 07-nov.13:00WBSV 2 - OFC 3
    zo 21-nov.10:00Always Forward 10 - WBSV 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.GSV 3 - WBSV 22 - 5
    12 sep.Dynamo 6 - WBSV 24 - 1
  • Poulestanden WBSV 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 1000000000
    2Dynamo 500000000
    3EVC 200000000
    4GSV 200000000
    5Kwiek 78 400000000
    6OFC 300000000
    7Purmerend 500000000
    8Purmersteijn 400000000
    9RKEDO 600000000
    10Sporting S 200000000
    11WBSV 200000000
    12Westfriezen 1200000000

    Poulestanden WBSV 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKEDO 5330011479
    2Dynamo 6320111746
    3WBSV 23102711-43
    4GSV 33003714-70
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Konijn, DorusOverige stafTeammanager
    Velzeboer, JoostOverige stafTeammanager
  • Aankomende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    RKEDO 6

    VS

    WBSV 2

    26 september 202111:30 uur
    Sportpark De Krom veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Statistieken

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd