• Programma THUIS

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKl. ThuisKl. UitDetails
    za 02-mrt.10:00WBSV JO16-1JM - WSV 1930 JO16-2veld 2
    za 02-mrt.10:00WBSV JO14-1 - RKEDO JO14-1veld 1
    za 02-mrt.11:45WBSV JO11-1 - Kwiek 78 JO11-1veld 2 A
    zo 03-mrt.14:00WBSV 1 - Geel Wit '20 sv. 1B.J. (Boris) de Weerdtveld 1
    vr 08-mrt.20:00WBSV VR18+1 - WSV 1930 VR18+1veld 1 A - Veld A
    vr 08-mrt.20:30WBSV VR30+1 - Westzaan VR30+2veld 1 B
    vr 08-mrt.21:30WBSV VR30+1 - Ilpendam VR30+1veld 1 A - A
    za 09-mrt.11:00WBSV JO10-1 - Dynamo JO10-1veld 1 A1
    zo 10-mrt.11:00WBSV 3 - Dynamo 5veld 1
    zo 10-mrt.11:30WBSV 2 - RKEDO 4veld 2
    za 16-mrt.09:30WBSV JO11-1 - ST SSV/Sporting S JO11-1veld 2 A
    za 16-mrt.10:30WBSV JO14-1 - Purmerend JO14-4veld 1
    za 16-mrt.10:45WBSV JO16-1JM - DRC JO16-3veld 2
    zo 17-mrt.12:15WBSV 2 - Oosthuizen 4veld 2
    zo 17-mrt.14:00WBSV 1 - Oosthuizen 1veld 1
    vr 22-mrt.20:30WBSV VR18+1 - WSV 1930 VR18+1veld 1 A
    vr 22-mrt.20:30WBSV VR30+1 - Zaandijk VR30+2veld 1 B
    vr 22-mrt.21:30WBSV VR30+1 - Westzaan VR30+2veld 1 A - A
    zo 24-mrt.11:00WBSV 3 - DWB 3veld 1
    zo 24-mrt.11:30WBSV 2 - Dynamo 4veld 2
    vr 05-apr.20:30WBSV VR30+1 - Westzaan VR30+2veld 1 B
    vr 05-apr.21:30WBSV VR30+1 - Zaandijk VR30+3veld 1 A - A-veld
    za 06-apr.10:30WBSV JO14-1 - s.v. Enkhuizen JO14-2veld 1
    za 06-apr.10:30WBSV JO16-1JM - ZOB JO16-2veld 2
    zo 07-apr.11:00WBSV 3 - Apollo 68 3veld 1
    zo 07-apr.11:30WBSV 2 - Volendam (rkav) 4veld 2
    zo 14-apr.14:00WBSV 1 - Apollo 68 1veld 1
    vr 19-apr.20:00WBSV VR18+1 - Zaandijk VR18+1veld 1 A - A-veld
    vr 19-apr.20:30WBSV VR30+1 - Ilpendam VR30+1veld 1 A
    vr 19-apr.22:00WBSV VR30+1 - Zaandijk VR30+3veld 1 A
    za 20-apr.10:30WBSV JO16-1JM - FC Uitgeest JO16-2veld 2
    za 20-apr.10:30WBSV JO14-1 - KGB JO14-1veld 1
    zo 21-apr.11:00WBSV 3 - Con Zelo 5veld 1
    zo 21-apr.11:30WBSV 2 - Purmerland 2veld 2
    zo 28-apr.14:00WBSV 1 - Kismet 1veld 1
    vr 10-mei.20:00WBSV VR18+1 - ZCFC VR18+1veld 6-ZCFC A
    vr 10-mei.20:30WBSV VR30+1 - Westzaan VR30+2veld 1 B
    vr 10-mei.21:30WBSV VR30+1 - Zaandijk VR30+2veld 1 A - A-veld
    za 11-mei.10:30WBSV JO16-1JM - Sporting Krommenie JO16-2veld 1
    zo 12-mei.11:00WBSV 3 - VVS 46 8veld 1
    zo 12-mei.11:30WBSV 2 - Ilpendam 4veld 2
    ma 20-mei.14:00WBSV 1 - Nautilus afc 1veld 1
    za 25-mei.10:30WBSV JO14-1 - Spirit 30 (SC) JO14-1veld 1